тут появится виджет

До відома пацієнтів!

КНП “Міська клінічна лікарня №31” ХМР проводить ендоскопічні дослідження (діагностичні та з ендоскопічною процедурою) з обов’язковим проведенням гістологічного дослідження біопсійного матеріалу та тестування для виявлення наявності/відсутності хелікобактерних інфекції

Лікарня уклала Договір з НСЗУ на надання медичних послуг за пакетами:

1. Хірургічні операції дорослим у стаціонарних умовах.
2. Стаціонарна хірургічна допомога дорослим без проведення хірургічних
втручань.
3. Амбулаторна вторинна (спеціалізована) та третинна (високоспеціалізована)
медична допомога.
4. Гістероскопія.
5. Езофагогастродуоденоскопія
6. Колоноскопія
7. Цистоскопія
До відома пацієнтів!
Графік роботи: 8.30-14.00

Контактні телефони для запису на процедури:

  • Гістероскопі тел. 0509537585, Сєліна Ольга Миколаївна
  • Езофагогастродуоденоскопія, колоноскопія тел. 0993290206, Ісаєв МихайлоВолодимирович
  • Цистоскопія тел. 0506808306, Дубров Максим Миколайович

 

Комунальне некомерційне підприємство “Міська  клінічна  лікарня  № 31” Харківської міської ради – багатопрофільна  лікарня  першого  акредитаційного  рівня,  яка  надає  спеціалізовану  медичну  допомогу  населенню м.  Харкова  та  Харківської  області.

Лікарня має діючу ліцензію на медичну практику за лікарськими спеціальностями:

– організація і управління охороною здоров’я

–  ортопедія і травматологія

– хірургія

– акушерство і гінекологія

– анестезіологія

– ендоскопія

– ультразвукова діагностика

– рентгенологія

– медична психологія

– епідеміологія

– клінічна лабораторна діагностика

– терапія

– патологічна анатомія

Спеціальності молодших спеціалістів з медичною освітою:

– сестринська справа

– сестринська справа (операційна)

– рентгенологія

– медична статистика

– лабораторна справа (клініка)

– лабораторна справа (патологія)

 

Структура КНП “Міська клінічна лікарня №31” ХМР

м. Харків проспект Любові Малої,4

 

Адміністрація закладу

– кабінет головного лікаря

– кабінет заступника головного лікаря з медичної частини

 

Лікувально-профілактичний підрозділ (амбулаторна допомога)

– цілодобовий травматологічний пункт (кисті)

 

Лікувально-профілактичний підрозділ (стаціонарна допомога)

– травматологічне відділення хірургії кисті на 50 ліжок

– хірургічне відділення на 70 ліжок (у т.ч. 20 гінекологічного профілю)

– гнійне хірургічне відділення  на 50 ліжок

 

Допоміжні лікувально-діагностичні підрозділи

– відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

– операційний блок

– приймально-діагностичне відділення

– фізіотерапевтичне відділення

– рентгенологічне відділення

– кабінет ультразвукової діагностики

– кабінет функціональної діагностики №1

– кабінет ендоскопії

– кабінет лікаря-психолога

– кабінет лікаря-уролога

– кабінет лікаря-трансфузіолога

– кабінет медичної статистики

– патологоанатомічне відділення

– клініко-діагностична лабораторія

– централізована стерилізаційна

 

м. Харків, вул. Валер’янівська 113

 

Лікувально-профілактичний підрозділ (стаціонарна допомога)

– терапевтичне відділення  на 110 ліжок

 

Допоміжні лікувально-діагностичні підрозділи

– кабінет функціональної діагностики №2

– кабінет ультразвукової діагностики

 

Головний  лікар комунального некомерційного підприємства “Міська  клінічна  лікарня  № 31” Харківської міської ради –  Бутко  Казар  Матевосович, заслужений лікар України, кандидат медичних наук.

Заклад  є  клінічною  базою  кафедри  хірургії  №3 Харківського  національного  медичного  університету, яку очолює професор, член-кореспондент НАМН України, академік академічних наук ВШ України, доктор медичних наук Лупальцов В.І.  та  базою кафедри організації охорони здоров’я, співпрацює з КЗОЗ «Обласний медичний коледж».

Діяльність  лікарні  полягає  у  покращенні  надання  медичної  допомоги  хворим  міста.  Постійно впроваджуються новітні методики  діагностики  та  лікування:  збільшена  питома  вага  малоінвазивних  ендоскопічних  втручань (лапароскопічні  холецистектомії),  що  підвищує  ефективність  лікування  та  значно  скорочує  терміни  перебування  пацієнта  у  стаціонарі.

 

На базі травматологічного відділення та цілодобового травматологічного пункту працює центр хірургії кисті, єдиний у Східній Україні, який проводить сучасні методики діагностики та лікування. У відділенні проводяться  унікальні оперативні втручання по відновленню структур кисті та передпліччя з залученням мікрохірургічної тактики: відкриті та закриті переломи кісток кисті, ушкодження сухожилків згиначів та розгиначів, сторонні тіла кисті та передпліччя, закриті та відкриті вивихи фаланг та п’ясних кісток, ушкодження кісткового суглобу, відрив фаланг та пальців  при  травмі, рани кисті з дефектом шкіри, вдавлення пальців та кисті, ушкодження нервів на рівні передпліччя та кисті, застарілі пошкодження кисті, травматичні контрактури кисті, дегенеративно-дистрофічні  захворювання кисті (контрактура Дюпюітрена,  тунельний синдром та ін.), м’яко тканинні пухлини кисті та передпліччя, кісткові  та  хрящеві пухлини кисті.

 

Структура  лікарні має цілодобовий  спеціалізований травматологічний  пункт  хірургії  кисті (єдиний в Україні), де надається спеціалізована медична допомога  пацієнтам з пошкодженнями кисті та передпліччя, проводиться первинна хірургічна обробка ран, закрита та відкрита репозиції кісток передпліччя та кисті, остеосинтез накостним та внутрішньокостівими фіксаторами. Проводяться операції при пошкодженні сухожилків та нервів, шкірна пластика при дефектах шкірного покрову, видалення сторонніх тіл на рівні передпліччя та кисті. також проводяться мікрохірургічні операції по відновленню структур передпліччя та кисті з залученням мікрохірургічної техніки (ремплантація пальців та кисті, відновлення ушкоджених периферичних нервів та судин). 90 % лікарів цілодобового спецівалізованого травматологічного пункту хірургії кисті мають вищу категорію та постійно удосконалюють професійні навики шляхом проходження спеціалізованих мастер класів в Україні та за кордоном.

 

В  хірургічному  відділенні  лікарні   проводять  планові та ургентні оперативні втручання з використанням сучасних відеоендоскопічних та лапароскопічних технологій. Виконуються реконструктивні операції на органах травлення з використанням сучасних зшиваючих апаратів. Ендоскопічне видалення поліпів шлунку та товстого кишечнику. Ендоскопічний гемостаз при гострих шлунково-кишкових кровотечах з біопсією патологічно змінених відділів шлунково-кишкового тракту, ендоскопічна папілосфінктеротомія при холедохолітіазі та механічной жовтяниці.

Цілодобово надається ургентна хірургічна допомога. Планові оперативні втручання  надаються при: вправимих та невправимих післяопераційних, вентральних, пахових, стегнових, діафрагмальних гриж (з використанням лапараскопічної технології з пластикою сітчастими трансплантантами),  жовчокам’яної хвороби,  хронічних запаленнях жовчного міхура. Виконуються резекції шлунку при ускладненні виразкової хвороби шлунку та 12-палої кишки.

Також виконуються пластичне та естетичне оперативне втручання на молочних залозах з використанням сучасних методик, використанням силіконових трансплантантів ведучих мирових брендів, операції при деформуючих рубцях передньої черевної, грудної стінки, абдомінопластика та інше.

Ургентні оперативні втручання: защемлені грижі з кишковою непрохідністю, з некрозом  защемлених органів, спайкова хвороба очеревини з кишковою непрохідністю, пухлини товстого кишківника з непрохідністю, перфоративні виразки пілородуоденальної ділянки, онкологічні захворювання шлунку, товстої кишки з перфорацією, кровотечею, кишковою непрохідністю, травматичне ушкодження внутрішніх органів грудної та черевної порожнини, операції з приводу гострого порушення мезентеріального кровообігу, запалення апендиксу, панкреонекрозу та інше.  Всі оперативні втручання виконуються як відкритим так і лапароскопічним доступом. Консервативне лікування проводяться на основі сучасних клінічних протоколів та схем лікування. Працюючі пацієнти після оперативних втручань на органах травлення направляються на реабілітаційне лікування у профільні санаторії України безкоштовно.

 

В гнійному хірургічному відділенні  проходять  лікування  хворі  з патологією м’яких тканин будь-якої локалізації, абсцесами, флегмонами, гострими та хронічними парапроктитами, гострим та хронічним гемороєм, ускладненим кровотечею або тромбозом вузлів, норицями та кістами ділянки кубрика, гнійними захворюваннями кисті, остеомієлітами, гострими та хронічними хворобами вен, ускладненими трофічними виразками та хронічною венозною недостатністю,  облітеруючим атеросклерозом, діабетичною ангіопатією, ускладненими  некрозами. Оперативні втручання проводяться з використанням даних ультразвукової діагнотики та визначенням ступеню та рівня порушення периферичного кровообігу, визначенням обсягу запального процесу, рентгендіагностики, використовуються органозберігаючи методики.

Консервативне лікування проводяться на основі сучасних клінічних протоколів та схем лікування. При лікуванні трофічних виразок використовуються сучасні перев’язувальні матеріали місцевої дії, аутодермопластики.

 

Гінекологічне  відділення  надає  висококваліфіковану  допомогу  жінкам  міста  та  області  с  приводу  фіброміом  матки,  при  поліпах, ерозіях, кістах яєчника  та  шийки  матки,  при  клімактеричних  менопаузах.

Проводяться   лапароскопічні оперативні втручання з використанням сучасного обладнання з приводу патології яєчників, позаматкової вагітності, патологією маткових труб, безпліддя, гістероскопічні   та  лапаротомічні  оперативні  втручання. Пролонгіровання вагітності до 22 тижнів. Пластика при випадінні жіночих статевих органів.  Вишкрябання порожнини матки, інтимно-контурна пластика, мало-інвазійна нітьова перинеопластика.

 

Терапевтичне відділення стаціонару призначене для консервативного лікування пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, захворювань органів дихання, органів травлення, хвороб ендокринної системи, у тому числі сахарного діабету та його ускладнень. Проводиться лікування хвороб сечостатевої системи (хронічні обструктивні пієлонефрити, запалення передміхурової залози).

У відділенні проводяться необхідні клініко-лабораторні дослідження, рентгенологічні та ультразвукові дослідження, фіброгастроскопія, здійснюється проведення цілодобового моніторингу глюкози крові.

 

У відділені анестезіології з палатами інтенсивної терапії реалізовані сучасні технології для надання екстреної кваліфікованої та високоспеціалізованої допомоги населенню при критичних станах різної етиології: гостра хірургічна, гінекологічна, травматологічна патології. Відділення оснащено сучасною апаратурою. Широко використовується апаратура для постійного моніторингу життєво-важливих функцій організму. Палати оснащені центральною подачею кисню, сучасною дихальною апаратурою. При наданні анестезіологічної допомоги призначаються сучасні методики загального знеболювання медикаментозних засобів та інгаляційних анестетиків.

На базі лікарні організований Лікарський банк крові. Сучасно оснащений та устаткований згідно «Положення про лікарняний банк крові», надає трансфузійну допомогу пацієнтам, які знаходяться на лікуванні цілодобово.

Патологоанатомічне  відділення  лікарні  обслуговує:  КНП “Міська  поліклініка  №25” ХМР, КНП “Міська  клінічна  лікарня  №31” ХМР,  КНП “Міська    лікарня  №3” ХМР, КНП “Міська  клінічна  лікаря  №11” ХМР,  КНП “Міська  поліклініка  №22” ХМР,  КНП “Міська  поліклініка  №30” ХМР, КНП “Міський Пологовий  будинок  №7,  міська  стоматологічна  поліклініка  №4,  міська  стоматологічна  поліклініка  №8, МдитП№2, МдитК №19. На високому рівні проводяться  патолого-гістологічні дослідження секційного матеріалу, дослідження операційного та біопсійного матеріалу.

Кваліфіковану  медичну  допомогу  надають  47  лікар,  78  фахівців  з  базовою  медичною  освітою.

 

«Запис на прийом»

Центр хірургії кисті: попередній запис на консультацію проводиться за телефоном 725-59-14  у понеділок, середу та п’ятницю з 8.00 – до 13.00 год.

«Розклад»

Госпіталізація хворих в плановому порядку до терапевтичного, гінекологічного відділення та в хірургічні відділення здійснюється з понеділка по суботу включно з 8.00 до 14.00, окрім неділі та святкових днів.

Госпіталізація хірургічних хворих за ургентними показниками здійснюється цілодобово згідно графіку, затвердженому Департаментом охорони здоров’я Харківської міської ради щомісяця. Госпіталізація терапевтичних, гінекологічних хворих за ургентними показниками здійснюється цілодобово.

Госпіталізація хворих з травмою кисті здійснюється цілодобово

"Міська клінічна лікарня № 31"

mkl31@ukr.net